Kontroverza oko proslave još uvek nije dobila epilog.
Željko Šašić, uz Radišu Trajkovića Đanija, nije uspeo da izvede nekoliko pesama posvećenih našim olimpijskim pobednicima na posebnoj proslavi koja se održala sinoć, 12. avgusta.
On je, takođe, izneo svoju stranu priče, iskazavši podršku svom kolegi za sve izrečeno.
– Nisam stigao, nema veze, nisam stigao da pevam, ali ja ne znam ni ko je to organizovao, da to tako bude, bilo je brdo opreme, muzičara, samo su se smenjivali – rekao je Željko, pa se nadovezao na Đanijevu izjavu da je ponižen jer je ostao do 5h, a nije otpevao nijednu pesmu zbog kolega koje su, kako kaže, održale ‘koncert’.
– Nije fer, ako ga je neko zvao da peva, da on i ja treba, kao najstariji, da pevamo u 5 ujutru. Meni se nije pevalo, bez obzira što su me zaustavljali tamo, ali se nisam ni na koga naljutio, jer sam došao juče sa puta. Došao sam da se latim mikrofona, i to su očekivali od mene, ali nisam stigao. A kako je vreme teklo, bilo mi je svejedno što nisam stigao, ali da je Đani negde u pravu – jeste. Ako su ga zvali, čovek je hteo da ispoštuje, nije okej. Trebalo je da se napravi neki red, ali nismo znali ko je zadužen u onom metežu. Sve u svemu, bilo je super, stići ćemo sledeći put na red, kada osvoje zlato, onda Đani i ja držimo koncert (smeh) – rekao je Željko “Telegrafu”.
Podsetimo, Radiša Trajković putem Instagram storija iskazao je svoj revolt povodom žurke u jednom prestoničkom lokalu.
– Ja dođem u 22h i čekam da ispoštujem moje sportiste i moju familiju! Čekam da pevam… A velike zvezde od mojih kolega naravno održe koncert? A dogovor svi po par pasama!!! Otišao u 5, nisam ni otpevao nijednu pesmu! Izvinjavam se braći i drugovima, nije fer! Bio tu, al’ ponižen – napisao je Đani.
Proslava za naše najbolje
Podsetimo, naše sportiste sačekalo je još jedno iznenađenje, a reč je o torti na četiri sprata, koja je specijalno dekorisana u duhu Olimpijskih igara.
Prvi sprat je za košarkaše i njihovu bronzu, dok je drugi za našu srebrnu taekvondistkinju Aleksandra Perišić, i prvo zlatno mesto za Novaka Đokovića, Damira Mikeca, Zoranu Arunović i naše vaterpoliste.
Na poslednjem spratu je srpska trobojka, a na samom vrhu su fotografije naših sportista, u sredini Nole, a pored slika Ajfelovog tornja.