Pevačica je prošla kroz težak period, ali je kao pravi profesionalac svaki put sa osmehom na licu stupila na scenu i ispoštovala svoje fanove. Sada je otkrila sa čime se susretala kada je bila sama sa sobom.
U poslednjih par meseci jedna od glavnih tema, kada je domaća javna scena u pitanju, je razvod Dragane Mirković i Tonija Bijelića. Oni su nakon 24 godine braka rešili da se raziđu. Iako je prvo bilo priče da će se sporazumno razvesti, “Telegraf” je objavio vest da je Dragana tužila Tonija i da će se uskoro tim povodom sresti i na sudu jer je prvo ročište zakazano.
Kako je naveo pomenuti portal Dragana je rešila da preko suda podele imovinu koju imaju, jer “drugačiji dogovor trenutno nije moguć”. Međutim, ove navode ni Dragana ni Toni nisu potvrdili.
Dragana je u poslednje vreme aktivna na društvenim mrežama, a poslednom objavom na Fejsbuku je pokrenula lavinu komentara na društvenim mrežama.
Ona je otvorila dušu i priznala da je prošla kroz težal period, ali je uprkos tome svaki put izlazila nasmejana na scenu i ispoštovala svoju publiku. Međutim, kada je bila sama u svoja četiri zida ona je sedela i plakala.
– Imala sam jedan težak period u životu i to je bilo skoro. Znam da imam koncert, u sobi sam, sedim i plačem, obrišem suze, izađem na binu i uradim koncert. Završim sve nasmejana. Dođem i vratim se u sobu – opet ista priča. Ali zapamti, kada ti je najteže, tada budi hrabra i bori se. Probudi u sebi inat i veruj da ćeš pobediti – napisala je Dragana na svom Fejsbuk nalogu.
Međutim, Dragana je ubrzo odlučila da obriše ovu objavu sa društvenih mreža.
Saopštenje Dragane Mirković o razvodu
Podsećamo, Dragana je napisala saopštenje za javnost i to je bila jedina njena izjava koju je dala povodom razvoda.
– Kao neko ko je čitav svoj život zasnovao na iskrenosti, osećam moralnu obavezu da se danas obratim celokupnoj javnosti. Sa velikom tugom moram da vas obavestim da sam predala zahtev za razvod braka.
Već dugi vremenski period moj odnos sa Tonijem nije više ono što je bio a poslednje tri godine mi praktično vodimo odvojene živote i ne živimo pod istim krovom. Uprkos svim nepomirljivim razlikama, zarad dobrobiti svoje porodice i zato što sam tako vaspitavana, učinila sam sve da spasim zajednicu koju smo nekada imali. Međutim, sa vremenom je taj jaz postao sve veći i shvatila sam da veću štetu činimo svojim najmilijima ostajući na silu u nečemu što odavno ne funkcioniše, nego stavivši tačku na naš brak.
Ja svakako ostajemo dosledna svojim principima, svom načinu života, kao što ostajem verna svojoj porodici i svojoj publici, a prema Toniju ću uvek gajiti poštovanje kao prema ocu svoje dece i nekome sa kim sam provela mnogo lepih godina.
Zbog svega toga, ovo je moje jedino obraćanje povodom svega, medijima se zahvaljujem na dosadašnjoj saradnji, i molim vas da poštujete ovu odluku i da ne povećavate težinu trenutka kroz koji cela naša porodica prolazi – piše u saopštenju.