SIMANIĆ O IGRANJU ZA REPREZENTACIJU: Nek’ dobijem udarac i u drugi bubreg, nema veze…

Srspski košarkaš Boriša Simanić je nakon, naizgled bezopasne, povrede na meču sa Južnim Sudanom na Mundobasketu izgubio bubreg. Ipak i proed toga je rekao da mu je velika želja da ponovo obuče dres nacionalnog tima, čak iako bi mu to ponovo ugrozilo zdravstveno stanje.

- Pogledajte najnovije ćlanke -