Sin Dragane Mirković o detaljima preseljenja u Srbiju “U ovoj državi više niko ne veruje u Boga”

Sin Dragane Mirković i Tonija Bijelića već mesecima unazad pleni pažnju javnosti, što svojim atraktivnim izgledom, što objavama i stavovima koje deli na svojim nalozima putem društvenih mreža. 

Marko se nedavno oglasio putem Instagrama povodom života u Beču, pa otkrio da li bi se preselio u Srbiju.

– Ako Austrija nastavi ovim putem, dolazim uskoro – naveo je Bijelić, a onda otkrio šta mu se ne dopada u Austriji.

– Gube se prave vrednosti. U ovoj državi niko više ne veruje u Boga. Devojke se ugledaju na “OnlyFans” modele i influenserke, a muškarci ne znaju šta znači biti muškarac – napisao je Bijelić.

“Izgubio sam porodicu”

Sin Dragane Mirković i Tonija Bijelića nakon razvoda roditelja na društvenim mrežama ne prati oca, a trenutno svojoj majci pomože oko karijere.

Marko društvene mreže koristi i kao platformu za promovisanje biznisa sa automobilima koji vodi.

Ipak, pored poslovnih objava, nalaze se i one, sa specifičnim porukama, o kojima se kasnije nagađa, kome su posvećene.

– Izgubio sam život, izgubio sam ljubav, izgubio sam porodicu. Kao što je život, znaš, ne pobeđuješ samo stalno. To su pobede i gubici, tako da se samo vi kotrljate sa udarcima – piše u motivacionoj poruci koju je objavio.

Nakon ovoga, Marko je poručio:

– Hvala Bogu na svemu – napisao je. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -