SKANDAL U ALBANIJI: Borac POVUKAO IGRAČE sa terena zbog vređanja Srba!

Egnatija u Elbasanu je dočekala banjalučki Borac nakon što su u prvom meču igrači Borca pobedili rezultatom 1:0.

Od samog starta su se mogle videti, a i čuti uvredljive parole na račun Srba, uz povuke “UČK” (OVK).

Stručni štab Borca je u 13. minutu pozvao igrače da se povuku sa terena zbog sramnog skandiranja i vređanja Srba.

Nakon što su se albanski navijači smirili utakmica je nastavljena, a pobednik ovog duela igraće protiv PAOK-a u drugoj rundi.

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -