SKANDAL U NEMAČKOJ: MUP Srbije zaštitio reprezentativce

U četvrtak oko 22 sata dogodio se incident u hotelu Maksimilijan, u kome je smeštena reprezentacija Srbije.

Tada su tri momka su pokušala neovlašćeno da uđu u restriktivnu zonu hotela, gde se nalaze fudbaleri Srbije, saznaje Sportal.

Reakcijom pripadnika jedinice za obezbeđenje MUP Srbije, koji su zaduženi za neposredno obezbeđenje naših reprezentativaca, a pošto su uočili sumnjiva lica, preduzeli su mere i radnje u cilju identifikacije i sprečavanja potencijalne pretnje. 

Zatim su te tri osobe su ekspresno izbačene iz hotela.

Nedavno su i Albanci ušli u hotel Orlova s namerom da provociraju, i tada je obezbeđenje Saveza imalo puno ruke posla.

Momak i devojka ušli su u hotel “Maksimilijan”, u kome je smeštena fudbalska reprezentacija Srbije, noseći kačkete sa albanskim simbolima, a nisu bili gosti hotela. To je brzo primetilo obezbeđenje FSS, koje ih je ekspresno udaljilo iz hotela

- Pogledajte najnovije ćlanke -