Odmah nakon pobede nad Karlosom Alkarazom, Nole je u izjavi za RTS rekao da će otići u olimpijsko selo da proslavi uspeh sa drugim srpskim sportistima.
Nole je rečeno ispunio, a najviše se družio sa odbojkašicama, pa je celo druženje ovekovečeno fotografijom
Naše odbojkašice su nažalost poražene od Kine, ali će igrati u četvrtfinalu sa Italijom.