SLIKA ZA SVA VREMENA: Zlatni Nole u društvu odbojkašica (FOTO)

Odmah nakon pobede nad Karlosom Alkarazom, Nole je u izjavi za RTS rekao da će otići u olimpijsko selo da proslavi uspeh sa drugim srpskim sportistima. 

Nole je rečeno ispunio, a najviše se družio sa odbojkašicama, pa je celo druženje ovekovečeno fotografijom

Naše odbojkašice su nažalost poražene od Kine, ali će igrati u četvrtfinalu sa Italijom. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -