SNIMAK KOJI JE RAZBESNEO SRBIJU: Čovek UKRAO humanitarnu kutiju iz pekare – Novac bio namenjen BOLESNOJ DECI (VIDEO)

Snimak sramne krađe, koja se dogodila jutros oko 5 časova u jednoj pekari u Novom Sadu, podeljen je na društvenim mrežama.

Kako se vidi na podeljenom snimku, jedan muškarac je ušao u pekaru u Subotičkoj ulici i sa pulta ukrao humanitarnu kutiju “Tate Novosađani”.

– Kutija je bila puna para i ovih dana su sredstva trebala da budu prosleđena za lečenje dece – navodi se ispod snimka.

“Javno u medijima preneti sliku sa detaljnim podacima”, “Žalosno”, “Sram te bilo!”, “Sramote jedne”, “Sve najgore da stigne”, “Da li je realno ovo?!”, samo su neki od komentara korisnika društvenih mreža.

Izvor: Srbija Danas/Blic/Marija Sušić

- Pogledajte najnovije ćlanke -