ŠOK ZA GROBARE: Partizan ostao bez DVA pojačanja

KK Partizan je ovog leta ozvaničio dolaske Vanje Marinkovića, Frenka Ntilikine i Ifea Lundberga, a velike su šanse da klub u narednom periodu pojačaju i Isak Bonga, Sterling Braun, Tajris Džons, Arijan Lakić i Ajzea Majk.

Takođe, u ponedeljak je iz pouzdanih izvora potvrđeno da je ugovor na dve godine potpisao Brendon Dejvis, tako da se cilja na visoko i naredne sezone.

Bilo je govora da bi Partizan probao da potpiše i dva NBA pojačanja, ali šanse za to gotovo ne postoje.

U pitanju su Davis Bertans koji je nekadašnji član crno-belih, kao i Aleksej Pokuševski, košarkaš koji ne krije veliku ljubav prema Parnom valjku.

Ipak, kako Mozzart Sport nezvanično saznaje, Bertans već ima nekoliko ponuda od NBA klubova i očekuje se da bez većih problema pronađe novi angažman u Sjedinjenim Američkim Državama.

Sa druge strane, agent srpskog košarkaša trenutno radi na pronalaženju novog NBA kluba, dok sam Aleksej vredno trenira u reprezentaciji gde pokušava da izbori mesto za Olimpijske igre.

Crno-beli će ipak morati da nastave potragu za kvalitetnim košarkašima, ali bez ovog dvojca u mislima.

Najnovije vesti o KK Partizan možete naći OVDE.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -