ŠOK ZA LAJOVIĆA: Argentinac ELIMINISAO Srbina!

Srpski teniser Dušan Lajović eliminisan je sa turnira u Hamburgu.

Dušan Lajović je izgubio u osmini finala ATP Hamburga, turnira serije 500 od argentinskog igrača Sebastijana Baesa.

Baes je pobedio Lajovića posle preokreta sa 2-1 u setovima za 2 sata i 25 (21:03) minuta.

Lajović je odlično počeo ovaj meč i posle dva brejka dobio prvi set rezultatom 6:4, a svaki gem je bio “maratonski” i oduzeo je igračima dosta snage.

U drugom setu se igralo bez brejka sve do poslednjeg gema kada je  posle “ljute” borbe Lajović posustao, a Baes brejkom izjednačio na 1-1 u setovima dobivši drugi rezultatom 7:5.

U trećem setu, Baes je odmah odservirao kako treba i onda napravio brejk protiv Lajovića, pa ga potvrdio i na brzinu poveo sa 3:0.

Sledeća dva servis gema je Lajović dobro odigrao i smanjio zaostatak na 4:2, da bi potom Baes dobro odservirao i došao na gem od pobede.

Taj gem je došao veoma brzo jer je Lajović loše servirao i Baesu dozvolio da brejkom završi meč i plasira se u četvrtfinale.
 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -