Već u prvoj rundu je pogodila je protivnicu u bradu, Nika se ubrzo našla na podu, a onda je usledio rutinski završetak borbe.
– Dok nije došla publika. Onda sam došla u oktagon i osetila pravi mir. Kad sam ušla mislila sam to je tvoj teren, gledaj protivnicu i slušaj trenera i kao na igrici. Uvek mislim da moj tim veruje više u mene, nego što ja verujem u tim trenucima od treme koja me “udara”. Fenomenalno je u Areni, ovo je moja publika, osećam se kao kod kuće. Kada završiš, to je to, živiš san. Vežbali smo ovu taktiku, bilo je kao na treningu – rekla je posle meča Marina Spasić.