SRBIN DIVLJAO U ZAGREBU! RAZLUPAO BAŠTU KAFIĆA: Čeka ga enormna kazna!

Šteta je bila samo materijalna.

Državljanin Srbije u subotu u pola bela dana napravio je totalni dar-mar u novozagrebačkom Lučkom i to sve pod uticajem 2,97 promila alkohola.

Bilo je oko 13 sati kada se 41-godišnji Srbin, odvažio da vozi zagrebačkim ulicama. Kretao se Puškarićevom u smeru zapada, pa je dolaskom do raskrsnice sa Sijačevim šetalištem autom skrenuo ulevo bez da je pritom prilagodio brzinu kretanja uslovima na putu.

Izgubio je kontrolu nad upravljačem i sleteo s puta gde je vozilom udario u ogradu, a onda i u inventar obližnjeg ugostiteljskog objekta.

Iz PU zagrebačke kažu da su na mestu događaja izvršili očevid i da je nastala, srećom, samo materijalna šteta, piše Jutarnji.

Međutim državljanin Srbije se, bez obzira na to, našao u problemu. Jer osim što je utvrđeno da je vozilom upravljao bez položenog vozačkog ispita, policija ga je uhapsila, a moraće i da plati prekršajnu kaznu u visini od 3.260 evra.

Izvor: Srbija Danas/Telegraf

- Pogledajte najnovije ćlanke -