Srbin izbo trudnu devojku iz BIZARNOG RAZLOGA: Komšije otkrile šta se dešavalo pre krvoprolića, jezivi detalji

Mladić, koji je prema navodima medijima poreklom iz Srbije, nekoliko puta je direktno ubo nožem u stomak svoju devojku Moniku (32) koja je navodno bila u četvrtom mesecu trudnoće. On je nakon toga navodno otrčao ka železničkoj stanici gde je izvršio samoubistvo bacivši se pod voz.

Stanari mirne ulice navode da su oko 7 ujutru čuli svađu iz kuće. Monika je navodno htela da ide na posao dok je mladić bio protiv toga. Došlo je do svađe koja se završila kobno.

Čuo sam samo da se osoba koja je ženu izbola nožem potom bacila pod voz – rekao je jedan od meštana.

Zločin je otkriven kad je policija tokom istrage došla da obavesti Moniku da je mladić poginuo. Međutim, niko im nije otvorio vrata, a onda su ušli unutra zajedno sa njenim sinom koji ima 12 godina.

Žena je pronađena na zemlji sa krvavim stomakom i bez znakova života. Odmah su pozvali hitnu pomoć, međutim, povrede su bile fatalne.

– Lekar je mogao samo da konstatuje smrt – rekla je portparolka Operativnog centra ZZS Petra Klimešova.

Odmah je stiglo pojačanje i prostor oko kuće je ograđen. Istražitelji su tražili informacije od komšija i pitali za snimke kamera.

Meštani navode da je Monika bila razvedena i da je imala sina iz prethodnog braka. Kupila je kuću u selu pre četiri godine i živela sa sinom i sadašnjim partnerom sa kojim je bila trudna.

Meštani navode i da ih nisu mnogi viđali i da nikada pre nisu čuli svađu iz kuće ili dvorišta.

Srbija Danas/Noviny

- Pogledajte najnovije ćlanke -