Sinoć se slavilo i u Novakovom restoranu u Beogradu, a među najveselijima bila je njegova majka, Dijana Đoković.
Pevačica Ana Sević snimala je Dijanu koja igra kolo, maše rukom i ne skida osmeh sa lica.
Tokom celog snimka čuo se vrisak, a Sevićeva je Novakovoj majci dobacila ponosno :”Bravo majko”.
– Ovako se sinoć slavilo. Duša kao nebo velika. Zamislite kako je majci kada je nama ovako – napisala je uz dirljiv snimak naša pevačica.
Novak Đoković je bio veoma emotivan posle osvojene titule u glavnom gradu Francuske.
– Ne znam šta da kažem, potpuno sam u šoku od emocija. Rekao sam posle polufinala da je cilj ostvaren. Znam da su svi želeli da idem na zlato i na to sam i išao danas, ali čini mi se da je činjenica da sam osigurao medalju mi je pomogla da nemam toliki pritisak. Kao i finale Vimbldona kada nisam mogao lošije da prođem. Išao sam na sve ili ništa, raspaljivao forhende kao i on – rekao je Đoković.