Strelci su bili Mirko Ivanić i Uroš Spajić.
Upravo su njih dvojica pričali posle meča.
– Pripremao sam se za ovaj meč, znao sam koliko je važan. Želeo sam da osvojimo četvrtu uzastopnu duplu krunu. Prelepa publika sa obe strane, hvala im za ovaj dan – rekao je Ivanić.
Slično razmišlja i Spajić.
– Ja se nadam da je publika zadovoljna, hvala im što su došli. Čestitam i Vojvodini, pravi evropski meč. Bilo je dosta šansi, poništenih golova, drago mi je što smo pobedili – kaže Spajić.
Najnovije vesti o FK Crvena zvezda možete naći OVDE.