Jedna od najboljih teniserki današnjice Arina Sabalenka uspešno je obavila svoj zadatak na Mastersu u Rimu, a onda je u razgovoru za Telegraf podelila svoje mišljenje o situaciji u kojoj je Novak Đoković nakon meča pogođen flašom u glavu.
Sabalenka je istakla da nije najbolje videla, a onda je iznela svoj stav.
– Nisam baš najbolje videla, bila mi je slaba internet konekcija… Šta se desilo to dole? – uzvratila je Sabalenka pitanjem novinaru Telegrafa, a kada joj je u celosti bilo pojašnjeno, dala je svoj sud.
– Ako nije namerno, onda… Te stvari ne možemo kontrolisati. Ali, ako jeste… To je onda preloše i to je pitanje za obezbeđenje! Ljudi moraju da shvate, da se to ne bi više nikada dogodilo. No, kažem, ako nije bilo namere, ako je bilo sasvim slučajno, šta da se radi – navela je Sabalenka za Telegraf.