“ŠTA JOŠ IMAJU U RUKAVU”: Ker analizirao Srbiju pred polufinale!

Stiv Ker, selektor košarkaša SAD, govorio je o sutrašnjem meču (21.00) sa Srbijom u polufinalu Olimpijskih igara.

Dve reprezentacije su u poslednje vreme odigrale dva meča, oba je dobila Kerova ekipa, od čega jednu u grupnoj fazi u Lilu.

Tada su Amerikanci sa ubedljivih 26 poena razlike (110:84) nadigrali naše košarkaše, te je zbog toga pozvao na oprez svoje igrače.

 – Ne smemo se uspavati samo zato što smo ih dva puta pobedili. Moramo biti spremni za njihov najbolji napor. Moramo razmišljati o tome šta će raditi drugačije – rekao je Ker i potom dodao:

 – Jokić, pretpostavljam da bi mogao igrati 40 minuta. Šta još imaju u rukavu.

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -