ŠTA SE OVO DEŠAVA? Teniseri se jedan za drugim povlače sa Vimbldona

Beloruskinja Viktorija Azarenka je bila prinuđena da se povuče zbog povrede ramena, a umesto nje, u žrebu je sada kao laki luzer francuska teniserka Elsa Žakemo.

Povukla se i Ekatarina Aleksandrova koja se razbolela. Aleksandrovu je zamenila Italijanka Renata Zarazua.

Pre izlaska na teren povuka se i Pablo Karenjo-Busta koga menja Danijel Elai Galan.

Dominika Kepfera  je zamenio, pa ispao od Fabija Fonjinija, Luka van Aš. Povukli su se i Korentin Mute i kao 36. igrač sveta Alehando Davidovič Fokina.

Jednostavno raspad sistema moglo bi se reći. Ili ljudi ne vole da igraju tenis na podlozi koja nije namenjena tome.

- Pogledajte najnovije ćlanke -