Stigao neočekivani PAKET na adresu Bele kuće – U Anitine ruke dospeo PAPIRIĆ: Stigla jasna poruka

Učesnici “Elite” su danas nakon dobro odrađenih zadataka u rijalitiju bili nagrađeni od strane Velikog šefa. 

On im je priredio pravo osveženje za tople dane, pa je obezbeđenje ušlo na imanje sa velikim kutijama sladoleda. 

Na kraju izazova, Veliki šef poslao je još jedno pismo na adresu Bele kuće, te ga je Anita Stanojlović pročitala cimerima.

– Draga Elito, u današnjoj ekipi pobedila je Terzina ekipa, čestitamo pobednicima i šaljemo im nagradu – glasilo je pismo.

Anita Stanojlović
Anita Stanojlović / Izvor: Youtube printscreen/Pink.rs

Učesnici su odmah uzeli svoje nagrade i međusobno ih razdelili.

Još jednom su pokazali koliko su složni kada je timska igra i borba za nagradu i pitanju.

Detaljnije pogledajte na video-klipu u nastavku: 

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -