“ŠTO SI OSTAVIO U AUTU?” Beograđani besni zbog krađe u Zemunu, plen koji je lopov uspeo da odnese pokrenuo je lavinu komentara (VIDEO)

Snimak krađe iz Zemuna razbesneo korisnike društvenih mreža.

Snimak jedne sramne krađe u Zemunu podeljen je na društvenim mrežama, a plen koji je lopov uspeo da odnese pokrenuo je lavinu komentara.

Krađa u Zemunu. Ukradeno oko 60.000 dinara iz automobila. Ako neko prepoznaje počinioca, neka se javi – navodi se ispod podeljenog videa.

Komentari ispod videa su osudili potez nepoznatog mladića, ali i pokrenuli raspravu o ostavljanju novca i vrednih stvari u automobilu.

“Ostavlja pare u kolima…”, “To ti je neko ko je znao da imaš novac u autu”, “Što si ostavio u autu?!”, samo su neki od komentara korisnika društvenih mreža.

- Pogledajte najnovije ćlanke -