Stojačić razbio Amere pa poručio: Imaće košarkaši priliku da se osvete sami

Reprezentacija Srbije u basketu 3×3 na najbolji mogući način započela je svoje učešće na Olimpijskim igrama u Parizu, pošto su Strahinja Stojačić, Mihailo Vasić, Dejan Majstorović i Marko Branković pobedili selekciju Američkih Sjedinjenih Država rezultatom 22:14.

Nakon meča, utiske je sumirao Strahinja Stojačić:

– Sigurno, bilo je teško i napeto, ovo je bila repriza finala SP. Ispoštovali smo sve što smo se dogovorili, dobar meč je bio.

Imali su naši basketaši večeras veliku podršku.

– Neverovatno, ovoliko ljudi midlim da nas nikad nije gledalo. Hvala drugim sportistima, značila nam je podrška.

Basketaši su na ovaj način osvetili našu košarkašku reprezentaciju, koja je u prvom kolu izgubila od Sjedinjih Američkih Država.

– Polako, imaće priliku košarkaši da se osvete sami.

Nije uspeo Stojačić da gleda meč Novaka Đokovića i Rafaela Nadala.

– Novak ima svoj turnir, kao i mi. Hteo sam da ga gledam protiv Nadala, nadam se da će biti prilike.

A onda za kraj, Stojačić je prokomentarisao i spektakularno slavlje nakon pobede.

– Jutro je naša pesma već godinama i to se zna.

- Pogledajte najnovije ćlanke -