Vozač “mercedesa” zakucao se u banderu, povređena i žena.
Jedna žena iz okoline Aleksinca (43) povređena je u udesu koji se noćas dogodio u selu Moravac.
Kako se saznaje, ona je bila suvozač u vozilu “mazda” aleksinačkih tablica kojim je upravljao muškarac star 53 godine, takođe iz okoline ovog grada.
– Do nesreće je došlo kada je vozilo “mazda” za čijim je volanom bio pedesettrogodišnji muškarac sletelo sa puta a zatim udarilo u banderu. Tom prilikom žena je zadobila povrede zbog kojih je zadržana u Opštoj bolnici u Aleksincu dok je muškarac nepovređen – navode sagovornici upoznati sa ovim slučajem.
Policija je obavila uviđaj, obavešteno je Osnovno javno tužilaštvo u Aleksincu.