Sudija nije imao kud – PENAL ZA PARTIZAN: A onda MAJSTORIJA SALDANJE (VIDEO)

Partizan igra meč kvalifikacija za Ligu šampiona protiv kijevskog Dinama.

Sudija Dingert iz Nemačke nije baš bio blagonaklon u uvodnim minutima prema igračima Partizana.

Pokazao je žute kartone Saldanji i De Medini bez ikakve potrebe, nijedna ni druga situacija po fudbalskim pravilima ne spada u prekršaje za javnu opomenu.

Potom je u 20. minutu Aldo Kalulu pao u kaznenom prostoru protivnika i ni tada sudija nije odmah pokazao na belu tačku.

Lukav je bio Kalulu, ostao dugo da leži u šesnaestercu i arbitar je jednostavno morao da gleda VAR i naravno dosudi kazneni udarac pošto je bio očit.

Onda je na scenu stupio Saldanja i maestralnom ‘panenkom’ savladao čuvara mreže za 1:0.

Najnovije vesti o FK Partizan možete naći OVDE.

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -