“Sudskim putem sam dobila pravo da uđem u stan”: Nakon 2 godine suđenja oko imovine Nikolina Pišek dobila Mišu Grofa

Voditeljka se vraća u Beograd posle duže vremena, a najavila je da će objaviti javno šta je zatekla u stanu gde će ući ankon dve godine.

Voditeljka Nikolina Pišek je bila u lošim odnosima sa svojim svekrom Mišom Grofom sa kojim se sporila oko imovine.

Naime, nakon što je njen suprug Vidoje Ristović iznenada preminuo, Nikolina i Miša Grof otvoreno su pričali o sukobima koje imaju.

Sada se voditeljka oglasila na svom Instagram profilu gde je rekla kako je suđenje gotovo, a ona će konačno moći da uđe u stan u kojem je nekada živela sa porodicom.

– Očekujem jedan odlazak u Beograd zbog mojih podjednako dragih neprijatelja jer sam nakon dve godine sudskim putem ishodovala po prvi put pravo na ulazak u stan u kom smo živele Una i ja deset godina! Verovatno je prazan, ali to ćemo videti u četvrtak. Podeliću s vama sve, pa i snimke kako je stan izgledao pre dve godine. Veselim se susretu sa svim dragim neprijateljima, deda Miša i lanamatea alijas Lana Janković – vidimo se! Veselim vam se svima! Poljubac i držite nam fige, dragi ljudi – poručila je ona.

Podsetimo, nedavno je održan pomen Vidoju Ristoviću, a nakon što se na groblju nije pojavila Nikolina Pišek.

- Pogledajte najnovije ćlanke -