SVE JE GOTOVO: Partizan doveo brutalno pojačanje

Plejmejker Karlik Džons igraće naredne sezone u klubu iz Humske, pošto je u ponoć istekao rok da pronađe NBA angažman.

Da će reprezentativac Južnog Sudana zadužiti crno-beli dres potvrdio je predsednik Partizana Ostoja Mijailović.

– Eto, prošlo je 12 da bi “po novom” za nas ipak ostalo 11. Ali radimo i dalje – napisao je Mijailović na društvenoj mreži “Iks” (bivši Tviter).

I Džons nije propustio priliku da se oglasi na društvenim mrežama. Njegova poruka na Instagramu je bila više nego jasna, pošto je objavio stori sa crno-belim kuglama i očima.

Džons je tokom karijere igrao u NBA ligi za Dalas, Denver i Čikago, a prošle sezone je briljirao u Kini u dresu Žeđijang Golden Bulsa.

Bio je najbolji igrač Južnog Sudana na nedavnoj prijateljskoj utakmici protiv selekcije SAD u kojoj je zabeležio tripl-dabl učinak. 

Posle tog meča pokrenute su priče na društvenim mrežama da zaslužuje ugovor u NBA, ali će Džons ipak zaigrati u Partizanu. Na zadovoljstvo armije navijača crno-belih…

- Pogledajte najnovije ćlanke -