SVE ŠTO JE BILO U PARIZU SE ZABORAVLJA: Pravi turnir tek sada počinje

– Znamo kako smo došli do ovde. Sada slede utakmice u kojima uopšte nije bitno ko je sa druge strane. Bitno je jedino da daš sve od sebe, igraš do poslednjeg atoma snage. Moramo da budemo koncentrisani, fokusirani i spremni na sve – izjavio je vaterpolista Srbije Radomir Drašović uoči četvrtfinala Olimpijskih igara u Parizu protiv Grčke i dodao:

– A kada igraš utakmicu koja može da te uvede u borbu za medalju jasno je da ćemo učiniti sve da pobedimo – dodao je Drašović, preneo je zvanični sajt VSS.

Srbija je grupnu fazu na OI završila na četvrtom mestu na tabeli sa dve pobede i tri poraza.

– Sve što je bilo u Parizu se zaboravlja. Pravi turnir tek sada počinje i moramo da odigramo bolje nego protiv Mađarske – rekao je selektor Srbije Uroš Stevanović.

- Pogledajte najnovije ćlanke -