TAMAN KAD JE “ISPOLIRANA” CENTARSKA LINIJA: Košarkaš Partizana želi u NBA LIGU

KK Partizan je u ponedeljak doveo centra Brendona Dejvisa iz Valensije, pa se čini da je uz Tajrika Džonsa i Balšu Koprivicu sada već kompletirana centarska linija crno-belih. To je naročito bitno jer još uvek nije razjašnjena situacija sa Brunom Kaboklom, a i sa njim se nikad ne zna, pa je za Parni valjak dobro što se “osigurao”.

Što se tiče Brazilca, on je još uvek pod ugovorom sa Partizanom, ali najverovatnije neće ostati u klubu.

Razlozi su kompletan remont ekipe, kao i nagli Kaboklov odlazak u domovinu pre kraja sezone.

Kako navodi izraelski medij “Sport 5”, Kaboklova primarna želja je povratak u NBA ligu.

On je tamo već nastupao za Toronto, Sakramento, Memfis i Hjuston, ali nije ostavio dubljeg traga.

Kako se navodi, Kaboklo planira da ovog leta igra u Letnjoj NBA ligi.

Prvo će “morati” na Olimpijske igre na koje se kvalifikovao sa Brazilom, ali će ubrzo i u Ameriku sve sa željom da se nametne.

Navijači Partizana se svakako nadaju da će se to i desiti.

Najnovije vesti o KK Partizan možete naći OVDE.

 

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -