Era Ojdanić je nekoliko dana nakon što je operisan otišao na glasanje. Pevaču su lekari preporučili strogo mirovanje, ali je on želeo da obavi svoju građansku dužnost.
Era je u Lazarevcu danas glasao, a na biračko mesto je došao pevajući.
On je poručio da se odlično oseća nakon operacionog zahvata.
– Nikada nisam bilo bolje, ma odlično sam. Meni je život pesma i igra. Još sad kada su lekari podesili sve kako treba da bude, pevam svaki dan. Ljubi vas vaš Era i uskoro ću da okrenem jagnje i prase i ima da se lepo omrsimo – rekao je kroz osmeh pevač.
Ojdanić se slatko ispričao sa ljudima u osnovnoj školi gde su bile postavljene glasačke kutije, a potom se vratio u svoj dom u Meljaku.
Izvor: Kurir.rs Ljiljana Stanišić/Prenela: O.T.