Branko Lazić i saigrači su se pošteno opustili, a u jednom trenutku mikrofon je uzeo Miloš Teodosić.
Prekaljeni plejmejker je zapevao navijačku pesmu Olimpijakosa sa kojim su navijači Crvene zvezde u pobratimskim odnosima, a čiji je on bio član.
Teodosić je zapevao u čast trenera Janisa Sferopulosa koji je ranije sedeo i na klupi tima iz Pireja, da bi grčki trener zatim na srpskom nastavio navijače stihove “Zvezda mi je sve”…
Sezona za crveno-bele nije gotova, na redu je polufinale plej-ofa Superlige Srbije protiv FMP-a.