“TI SI NAJVEĆI PROBLEM U BIH” Dodik udario na Marfija: Zašto ste ostavili ljude bez osnovnog ljudskog prava?

Što više američki ambasador u BiH Majkl Marfi piše, svima postaje jasnije da je on najveći problem BiH, rekao je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik.

Marfi opet pita. Da pitam i ja njega: “Zašto ste zbog ličnog hira, sujete i frustracije ostavili stotine ljudi bez osnovnog ljudskog prava, prava na rad”. Ostavili ste na ulici i Srbe, i Bošnjake i Hrvate koji su radili u firmama koje ste zatvorili. SAD su poslale bataljon vojske da bi spasile jednog vojnika, što su svi gledali u filmu “Spasavanje vojnika Rajana” – istakao je Dodik u objavi na Iksu.

Naveo je da Republika Srpska jednako ima obavezu da zaštiti svakog svog građanina.

– Samo nastavi da pišeš. Što više pišeš, svima je jasnije da si ti najveći problem BiH – poručio je Dodik Marfiju.

- Pogledajte najnovije ćlanke -