Pevačica se već godinama trudi da sakrije svoj privatan život od očiju javnosti. Sada je otkrila šta ju je najviše pogađalo otkad je prvi put snimljena kao ćerka Vesne Zmijanac.
Milica Pavlović noćas je održala spektakularan koncert u Novom Sadu. Ona je zabavila svojim glasom osam hiljada fanova u publici, a plesači su se potrudili da vrhunskim koreografijama upotpune njen nastup.
Odlučila je da na velikoj sceni ugosti Nikoliju Jovanović i Bobana Rajovića. Nakon koncerta razgovarali smo sa Nikolijom, a ona nam je na početku otkrila kako je došlo do saradnje sa Milicom.
– Znamo se odavno, pozvala me je pre nekog vremena i rado sam se odazvala. Milica je jedna od najvatrenijih žena na našoj estradi. Kada god se nađete, ona vas nosi energijom, kaže Nikolija, a na pitanje da li ona planira neki veliki koncert kaže:
– Još malo, možda sledeće godine. Solistički koncert, pored mojih pesama, zahteva ozbiljnu pripremu i dosta vremena koje ja do sada nisam imala. Moje drugo dete je još malo, ali hvala Bogu deca rastu. Slušaju mamu ali mamine pesme ne.
Nikolija je ranije volela da izlazi i da se provodi po klubovima sa društvom, ali to se promenilo otkad je postala mama.
– Kada su izlasci u pitanju, drugarice me zovu kao hajdemo u klub u provod. A ja im kažem, pošto jedna radi u banci, to je isto kao kada bi tebe neko pozvao i rekao hajde dođi u banku u subotu. Nisu mi zanimljivi izlasci, volim ručkove i večere. Što se tiče alkohola, pred nastup nekad popijem. Mislim da je do godina jer posle 30. ja ga teško podnosim. Ne prija mi više od nekoliko čašica, a i vodim računa o izgledu, a od alkohola oteknete – kaže Nikolija koja ima pesmu “Viski”, koju je njena mama Vesna Zmijanac najviše volela.
– Moja mama podržava i voli sve jake žene. I dalje voli najviše viski. Bilo bi lepo da nas dve vidite zajedno na bini – tajanstveno je poručila pevačica, koja je prokomentarisala duet Cece Ražnatović i Vojaža:
– Važno je da eksperimentišu, ona je muzikalna i odlično može da pliva u svakom žanru. Kada neko ima glas i stas sve mu je dozvoljeno. Drago mi je što je modernija muzika dostigla veliki uspeh i može da parira folku.
Nikolija otkrila zašto krije privatan život od očiju javnosti
– To je formula za srećniji privatan život. Lepše je čuvati privatnost, ne mislim samo na javne ličnosti i ako to niste ne mora baš komšija sve da zna o vama, vašem partneru i detetu. Sigurno je bilo momenata u mom odrastanju kada mi nisu prijale kamere, možda je to uticalo na ovaj stav danas. U nekom momentu oguglate na natpise, ali kada ste dete ne možete da imate potpuno razumevanja za to. Manje su mi bili čudni ti naslovi o mami, koliko su me boleli natpisi o meni jer ja se tad nisam bavila javnim poslom, a bila je hrpa žute štampe o meni. Odlazak u Grčku mi je olakšao detinjstvo pod lupom javnosti, i dan danas se tamo isključim i odem – rekla je Nikolija i našalila se kada su je novinari upitali da li je to ostavilo posledice na nju:
– Pa zar ne vidite po meni? – pitala je Nikolija kroz osmeh i pravila je tikove.
Na pitanje kako danas gleda što je golišava krasila jednu od naslovnica, odgovara:
– Mladost ludost, to je bilo nešto ekstravagantno i sve u svrhu umetnosti. Ona ne poznaje granice.
Šta nam je još Nikolija rekla pogledajte u video prilogu u nastavku: