TRAGEDIJA NA ČUVENOM FESTIVALU Mladić (20) prevezen u bolnicu u teškom stanju, NIJE MU BILO SPASA

U splitskoj bolnici umro je mladić koji je sinoć dovezen sa festivala Ultra.

Zasad nema drugih zvaničnih informacija. Lekar iz KBC-a Split otkrio je neke detalje medijima. Mladić koji je umro je 20-godišnji Slovenac koji je sinoć dovezen u lošem stanju.

“Pacijent je primljen sa po život opasnim simptomima intoksikacije alkoholom i drugim nedozvoljenim supstancama, a tokom jutra mu se stanje dodatno pogoršalo. Uprkos svim našim naporima u vidu intenzivnog lečenja, došlo je do smrtnog ishoda“, naveli su iz KBC- Splita.

Do smrti je došlo zbog intoksikacije alkoholom i nedozvoljenim supstancama. Od početka mu je stanje bilo teško, rekli su.

Za sada nije poznato o kojim se nedozvoljenim supstancama radi.

Srbija Danas/Index.hr

- Pogledajte najnovije ćlanke -