TRAGEDIJA NA RADNOM MESTU: Zaposleni PAO sa kamiona komunalnog preduzeća i UMRO NA MESTU – Oglasila se neutešna majka

Radnik komunlanog preduzeća (49) nastradao je kada je pao sa kamiona za odnošenje smeća, a kojim je upravljao njegov kolega.

Kako mediji nezvanično saznaju, saobraćajna nezgoda dogodila se u ponedeljak oko 16 sati u selu Donja Šatornja kod Topole.

– Kamion je vozio kolega, dok je poginuli stajao na njemu sa strane. Radili su, sakupljali otpad. Išli su ka Blaznavi. U tom delu je nizbrdica, strmo je i pretpostavljam da je išao malo brže kamion te je pao sa njega. Tom prilikom je zadobio povrede usled kojih je preminuo na mestu nezgode – rekao je izvor medija upoznat sa slučajem.

Majka nastradalog kaže da joj je za strašnu tragediju rekla snajka koja je tuda prolazila i videla nezgodu.

– Moj sin se u toj firmi zaposlio pre godinu dana. Čula sam da je kamion klecnuo i da je on pao sa njega i na mestu ostao mrtav. Neko je rekao i da je navodno kada je pao neko vozilo prešlo preko njega. Ništa tačno ne znam osim da mi je sin nastradao – kaže nesrećna majka.

Prema njenim rečima preminuli ima dve sestre i nije se ženio.

– Živeo je sa mnom, sada sam ostala sama. Pre ove firme radio je 35 godina u vojsci putovao je do Aranđelovca. Put ga je iscrpljivao pa je to napustio i zaposlio se ovde u Topoli – objasnila je neutešna majka kojoj od juče dolazi rodbina i izjavljuje saučešće.

Policija je obavila uviđaj na mestu nezgode kojim će biti utvrđen uzrok ove tragedije. 

Izvor: Srbija Danas/Informer

- Pogledajte najnovije ćlanke -