TRAGEDIJA! PREMINULA DEVOJČICA (8)! Uprkos naporima lekara nije disala i nije imala puls

Proglašena je mrtvom nešto posle 8 sati ujutro.

Osmogodišnja devojčica umrla je na letu Junajted erlajnsa, saopštili su zvaničnici.

Let Junajteda 5121 je poleteo iz Džoplina u Misuriju u četvrtak u 6 ujutro i uputio se ka Čikagu kada je preusmeren u Peoriju u Ilinoisu, oko 45 minuta nakon poletanja.

Zvaničnici su rekli da je devojčici, identifikovanoj kao Sidni Veston, pozlilo i avion je morao prinudno da sleti.

– Njena porodica je odmah obavestila osoblje aviona o njenom stanju i oni su brzo počeli da pružaju pomoć – rekao je mrtvozornik.

Bolničari su dočekali dete na aerodromu nakon što je avion sleteo, ali devojčica nije disala i nije imala puls, saopštila je kancelarija mrtvozornika.

Sidni je hitno odvezena u bolnicu, gde je proglašena mrtvom nešto posle 8 sati ujutro, uprkos “agresivnim reanimacijskim naporima“.

Uskoro opširnije.

Izvor: Srbija Danas/Telegraf/A.M./M.A.

- Pogledajte najnovije ćlanke -