Veličkovićeva u programu uživo otvorila dušu i nikad iskrenije progovorila o svemu što se sada događa van rijalitija.
U novom izdanju emisije “Narod pita” voditelj Darko Tanasijević ugostio je rijaliti igrače Milicu Veličković i Lepog Miću.
Trudna Milica je ovoga puta otkrila detalje o Borislavu Terziću Terzi i njenoj porodici.
– Snežana mi ništa nije zamerila. Pričali smo gde ćemo da provedemo dane u penziji i našu starost i kao i uvek bilo je kako ja kažem – govorio je Mića.
– Ja sam mislio da Snežana vedri i oblači – dodao je Darko.
– Ona drži sve pod kontrolom, slaže se sa mnom – poručio je Mića.
Progovorila o odnosu sa Terzom
– Ja sam u njega bila sigurna 101% da on to želi i zato sam bila sigurna u sebe, koliko god da sam se tad uplašila. Ja sam znala da će da se promeni on, a i ja. Mi otkako smo se smuvali, a prvi smo par, pričali smo dosta puta o deci i porodici, verovatno kao i svi parovi, ali se nama to stvarno desilo. Ja sam znala da je to Terzina najveća želja – govorila je Milica.
– Da li si gledala snimak kad si uradila test? – upitao je Darko Tanasijević.
– Meni se na snimku vidi koliko sam pobelela. Meni se video izgubljen pogled. Meni prilaze svi i koga volim i koga ne, sve ih grlim i svi čestitaju. Meni je drago što se to desilo tamo, jer mislim da se nikad ne bi desilo da nije tad u “Eliti”. Ne mogu da kažem da bih to ponovila jer sebi ne bih poželela taj osećaj ponovo, bila je u meni velika doza straha i sramote. Ni mama, ni ja još nismo svesne. Mi smo pričale više puta… Prvo me je pitala šta ćemo da radimo, nije me osudila jer je i ona mene dobila mlada, otac 20, a ona 18 godina. Dok sam bila unutra brinula sam se, sad sam lagana – rekla je.
Detaljnije pogledajte u videu ispod.