TUŽNA SUDBINA Muškarac poginuo kod Leskovca: Trebalo je da se oženi u avgustu

Muškarac (34), poginuo je, dok su dve osobe povređene kada je vozač putničkog vozila, izgubio kontrolu nad automobilom i sleteo sa nadvožnjaka na ulazu u leskovačko naselje Ančiki.

Prema saznanjima medija, vozač automobila, koji je poginuo, spremao je svadbu u avgustu. 

Uzrok nesreće neprilagođena brzina, nezvanično se saznaje.

Prizor na licu mesta je stravičan

Saobraćaj je bio zaustavljen i napravila se velika kolona prema Ančiki, a na starom auto-putu, preko koga se nalazi nadvožnjak, saobraćaj se odvijao jednom trakom.

Na licu mesta su odmah stigli Hitna pomoć, policija i vatrogasci. 

Prizor bespomičnog tela, koje je kasnije pokriveno je bio stravičan. Ljudi koji su ceo prizor posmatrali su gotovo plakali.

Izvor: Srbija Danas/Informer/Jugmedia

- Pogledajte najnovije ćlanke -