Košarkaška reprezentacija Srbije je izgubila sa 95:91 od Amerike u polufinalu Olimpijskih igara u Parizu. Vodili smo 37 minuta protiv verovatno drugog (neki kažu i prvog) najjačeg po imenina tima koji je ikada igrao na nekom reprezentativnom takmičenju.