Tzv. kosovska policija SA PUŠKAMA upala u Poštansku štedionicu: Ljudi hitno napustili objekat, OKLOPNA VOZILA SE UPUTILA KA LEPOSAVIĆU!

Tzv. kosovska policija je danas sa puškama i pancirima upala u ekspoziture Poštanske štedionice u Severnoj Mitrovici i Leposaviću.

Kada je policija ušla, više stranaka je napustilo zgradu. Trenutno se ispred zgrade nalaze dva policijska vozila. U ovom trenutku kolona oklopnih policijskih vozila se kreće prema Leposaviću.

Pretpostavlja se da ova akcija tzv. kosovske policije ima veze sa sprovođenjem mera Centralne banke Kosova i ukidanjem dinara.

Izvor: Srbija Danas/Blic

- Pogledajte najnovije ćlanke -