Reper reagovao čim je voditelj saopštio surovu realnost.
Voditelj Milan Milošević sinoć je saopštio da su treće mesto po glasovima publike za najlepšu vaskršnju fotografiju zauzeli Maja Marinković i Stanislav Krofak.
– Drago mi je da vide da su normalni par – rekla je Maja.
– Ja sam uvek tako nasmejan – rekao je Krofak.
Milan je potom otkrio da su drugo mesto zauzeli Stanislav i Miona Jovanović.
– Ružna je slika, moja prošlost i ja, ja sam lepa na slici. Ja sam veliki narcis, volim sebe da vidim 70 puta – rekla je Miona.
– Odvratna slika, realno – rekao je Ša.
Za kraj, voditelj je saopštio da su Anđelo Ranković i Anita Stanojlović na prvom mestu.
– Ništa manje nisam ni očekivala, ništa sem prvog se ne prihvata – rekla je Anita.
– Moram da kažem sada da se slažem sa ovim glasanjem, da su gledaoci videli jedan od najlepših parova, ovako fizički – rekao je Janjuš.
Detaljnije pogledajte u videu.