U pratnji obezbeđenja NAPUSTIO Belu kuću: Janjuš nikad besniji – ušao u crveno i NASRNUO na cimera (VIDEO)

Marku Janjuševiću pala roletna i napravio haos na imanju, tresla se “Elita”

Učesnici “Elite”, Marko Janjušević Janjuš i Aneli Ahmić upali su u novi sukob, a ovoga puta je za sve kriva masaža Luke Majčice.

Janjuš je u nervnom rastrojstvu zbog toga, te je počeo da pravi haos po imanju, a tu je konstantno bilo i obezbeđenje.

– J*bem te u usta, hoćeš da ti j*bem mater sad? I tebi i njoj -rekao je Janjuš.

– Šta sam ja kriv? Ona je rekla da je izmasiram. Najlakše na meni da se istresaš – rekao je Majčica.

– On nije normalan, opet si okupio svoje društvo – rekla je Aneli.

– Mrš, nemaš dva grama mozga. Kaže ne možeš dva dana da izdržiš – kazao je Janjuš.

– Iskuliraj, brate – rekao je Terza.

– Žena je bolesna. Ona hoće da me diskvalifikuje. Je l’ moguće ovo? Još slučajno odem da vidim gde je – rekao je Marko i izašao iz Bele kuće dok ga je obezbeđenje pratilo.

Detaljnije pogledajte u videu.

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -