UDAREN SEKIROM I OPLJAČKAN: Čovek napadnut u Bulevaru kralja Aleksandra – Tvrdi da poznaje napadače

Policija radi na slučaju, koji je prijavljen u petak, kada jemuškarac došao u Urgentni centar i rekao da je opljačkan i pretučen na ulici.

Kako se saznaje, muškarac je inspektorima rekao da su ga napala njemu “dva poznata muškarca, da su mu oteli novčanik u kom je bilo novca i da ga je jedan udario tupim delom sekire”.

Ono što je zanimljivo jeste napadnuti nije želeo da kaže imena muškaraca koji su ga pretukli iako kako tvrdi da ih “poznaje”.

Napad se dogodio u Bulevaru kralja Aleksandra, a o slučaju obavešteno i tužilaštvo.

Srbija Danas/Telegraf

- Pogledajte najnovije ćlanke -