Udes na izlazu iz Beograda

Jeziva nezgoda na autoputu.

Na auto-putu na izlazu iz Beograda trenutno su velike gužve zbog udesa koji se dogodio.

Kako javlja naš reporter sa lica mesta, jedno vozilo se zakucalo u bankinu, a pored puta je drugo vozilo po koje je došla šlep služba.

Povređenih nema.

Izvor: Srbija Danas/Telegraf

- Pogledajte najnovije ćlanke -