U teškoj nesreći koja se dogodila sinoć oko 23 sata u Topoli poginuo je mladić (22).
Sumnja se da je on upravljao “opelom” kada je u Ulici Vožda Karađorđa izgubio kontrolu nad automobilom, sleteo sa kolovoza i prevrnuo se.
Na mestu je ostao mrtav.
Suvozač (22) je primljen u bolnicu.
Istraga je u toku.
Izvor:Srbija Danas/Telegraf