UHAPŠENA MEDICINSKA SESTRA IZ POŽEGE: Napila se pa napravila haos

Evo šta je na sudu rekla.

Medicinska sestra Tena iz Požege uhapšena je nakon što je prilično pijana napala bivšeg supruga i svekrvu u dvorištu njihove porodične kuće. Prema presudi, sve se događalo u okolini Požege u aprilu ove godine oko 13.20 sati.

U dvorištu porodične kuće nasilnički se ponašala pod uticajem alkohola od 1,41 g/kg. Nepozvana je došla na navedenu adresu i galamila kao i verbalno napala bivšeg supruga.

P***a ti m*******, vrati mi pola miliona kuna i marš u p***** m*******! – navodi se.

Nakon toga je nastavila s verbalnim vređanjem svoje bivše svekrve.

 – Šta ti hoćeš k******** stara! – navodi se u ovonedeljnoj presudi.

Medicinska sestra Tena na sudu je sve porekla i tvrdi da su to sve izmislili.

 – Došla sam do njih i zatekla svekrvu samu sa svekrom u kući. Rekla sam joj ‘dobar dan’, nisam je vređala. Svekrva mi je skuvala kafu i popila sam jedno pivo kod nje. Nakon 15 minuta pojavio se moj bivši i počeo da viče šta radim u toj kući, da tu nemam šta da radim, da idem napolje – rekla je Tena, piše Danica.hr.

 – Ja sam mu na to samo odgovorila neka mi vrati pola milona kuna, ali ga nisam vređala i psovala – branila se Tena.

Međutim, sudija je ipak poverovala bivšem suprugu i policiji koja ju je dva dana držala u pritvoru. Osuđena je na novčanu kaznu od 1.700 evra i dobila je zabranu prilaska bivšem mužu i svekrvi na manje od pet metara idućih mesec dana.

– Prilikom odmeravanja kazne sud je kao olakšavajuće okolnosti uzeo da je okrivljena delimično priznala prekršaj, njenu dosadašnju nekažnjavanost i imovno stanje, pa joj je ublažio novčanu kaznu na 1600 evra – rekla je sudija.

Izvor: Srbija Danas/Danica.hr/M.A.

- Pogledajte najnovije ćlanke -