“UHVAĆEN” NA OVOJ DESTINACIJI: Evo gde je Novak posle olimpijskog zlata (FOTO)

Ekipa “Blica” uhvatila je Novaka Đokovića u Crnoj Gori, gde je bio okružen fanovima.

Đoković je izašao u susret svim fanovima i mirno im potpisivao autograme, kačkete, majice… Nole je komunicirao sa svima i slikao se. 

Kako je izgledalo to druženje možete pogledati OVDE. 

Srbin je u Parizu osvojio svoju prvu zlatnu medalju, a u finalu je bio bolji od Španca Karlosa Alkaraza 7:6,7:6. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -