“Umesto da sam sa decom, vode me u Lazu” – Marko Miljković zaurlao u Urgentnom dok ga policija vodi u lisicama

Nakon drame na Bežanijskoj kosi, Marko, kako pišu mediji, i dalje ne može da veruje zbog čega su ga doveli u Urgentni centar

Bivši zadrugar i Jutjuber Marko Miljković, koji živi sa suprugom Lunom Đogani i njihove dve ćerke na Bežanijskoj kosi u Beogradu, snimio je kako u njihov dom dolaze pripadnici policije.

Naime, Marko se žalio na stanare koji žive iznad njih, jer su mu na terasu bacali pomije, a onda im je kako je on sam rekao uzvratio jajima. Miljković je potom pozvao i policiju u stan i bio vrlo besan. On je u potom u Urgentni centar doveden u pratnji dva policajca u pocepanoj majici, sa lisicama na rukama, vidno besan.

Kako sad prenose domaći mediji Miljković je komentarisao da je vest o njegovom hapšenju pregledana već 53.000 puta, a zabrinut je samo za jedno.

– Umesto da budem sa decom, sada me vode u Lazu, idem sad da me testiraju da li sam normalan – ponavljao je Miljković, a prenosi “Informer”.

Podsetimo, Luna i Marko su se upoznali u “Zadruzi”. Usledilo je venčanje, te rođenje ćerkica Mije i Lane, koje često pokazuju putem društvenih mreža.

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku.

- Pogledajte najnovije ćlanke -