Umro i muškarac koji je NASMRT izbo ženu na Novom Beogradu, JEZIVE scene zatečene u stanu

Telo žene (55) pronađeno je izbodeno u Gandijevoj ulici na Novom Beogradu. Pored nje je ležao i muškarac star oko 45 godina koji je takođe preminuo.

Kako se sumnja, on je nasmrt izbo ženu, a potom sebi oduzeo život.

Policija i Hitna pomoć su na licu mesta.

Uskoro opširnije…

Izvor: Srbija Danas/Blic

- Pogledajte najnovije ćlanke -