UPLAKANA TIJANA JEDVA IZUSTILA REČENICU: Najbolja odbojkašica Srbije tužna posle poraza

Odbojkašice Srbije izgubile su od Italije u četrtfinalu Olimpijskih igara i tako okončale svoj san o medalji.

Naše dame su uplakane izlazile sa terena, a mnoge nisu bile u stanju da komentarišu meč nakon poraza. 

Pred novinare je stala Tijana Bošković. Naša najbolja odbojkašica je od suza jedva govorila.

– Ne znam, sad je stvarno teško bilo šta reći. Sve smo tužne, nismo očekivale ovakav ishod. Žao nam je što smo stale u četvrtfinalu, što nismo došle u situaciju da se borimo za medalju za našu zemlju. To je sve što mogu sad da kažem. Nismo bile na našem nivou i to je to.

Tijana je ocenila da je presudio finiš prvog seta u kom smo prokockali prednost.

– Jeste, ali uzadlud je sad pričati. Ne završava se utakmica posle prvog seta, mogle smo i u drugom i u trećem mnogo bolje.

- Pogledajte najnovije ćlanke -