Muška košarkaška reprezentacija Srbije u poslednjoj pripremi pred odlazak na Olimpijskle igre u “Beogradskoj areni” igra protiv selekcije Grčke.
Podsetimo, “Orlovi” su, nakon serije utakmica iza zatvorenih vrata protiv Holandije u našoj prestonici, otputovali u Lion. Usledio je put u Abu Dabi i porazi od Australije i Sjedinjenih Američkih Država, a zatim ubedljiva pobeda nad Japanom pred domaćom publikom.
Srbija će na Olimpijskim igrama u Parizu igrati u grupi C sa Sjedinjenim Američkim Državama, Južnim Sudanom i Portorikom.