Tim iz Humske je kažnjen zabranom registracije novih igrača do kraja 2025. godine. Razlog je neisplaćivanje obaveza i dugovanja prema fudbalerima.
Ipak, funkcioner crno-belih u razgovoru za Telegraf kaže da nema mesta panici.
– Sve će biti u redu, u najkraćem vremenskom roku suspenzija UEFA će biti automatski povučena kada isplatimo navedena potraživanja. Svesni smo svoje obaveze, koja će biti regulisana u prvim danima naredne sedmice, pa sportski sektor kluba neće imati nikkavih problema u angažovanju igrača u predstojećem letnjem prelaznom roku. Na tome se već uveliko i radi, sve ide ustaljenim tokom – kaže Miloš Vazura.